צרו קשרהתקשרו אלינו

כפל ביטוחי

כפל ביטוחי - לא תמיד לטובתכם 

ישנם סוגי ביטוחים בהם מננון הכיסוי הוא פיצוי כלומר סכום כספי שהמבוטח מקבל בקרות מקרה ביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה לדוגמא: ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי ועוד.

מנגד ישנם סוגי ביטוח בהם הכיסוי הוא במנגנון של שיפוי- כלומר החזרת המבוטח למצבו ערב קרות המקרה ולא יותר , הכיסוי הנפוץ שכולנו מכירים הוא ביטוח רכב, אם ביטחנו את רכבנו במספר חברות והוא נגנב אנו נשופה בגובה מקסימלי של עלות הרכב, כלומר היינו במצב של ביטוח יתר ושילמנו למעשה יותר ממה שהיינו צריכים.

בביטוחי הבריאות נוכל לקחת לדוגמא את הכיסוי בגין ניתוחים או השתלות, ברור שאם ביטחנו את עצמנו בכמה חברות נבצע במקרה הצורך רק ניתוח אחד או חלילה השתלה אחת, אפילו אם ביטחנו את עצמנו בכמה חברות ביטוח ושילמנו לכל אחת מהן...

למה כפל ביטוחי קורה? 

בחלק גדול מהמקרים אנשים רוכשים ביטוחים שהציעו להם סוכנויות ביטוח או חברות  ביטוח ישירות בטלפון, זאת מבלי לבדוק במה הם מכוסים כיום ומבלי להתאים את הכיסוי המוצע לצרכיהם.

גם אם הוצעה ללקוח פוליסה טובה ורחבה ,אותו נציג שמכר לו בטלפון בדר"כ לא מסייע עם ביטול הפוליסה הישנה ,ממשיך ללקוח הבא ומשאיר את הלקוח שרכש את הכיסוי במצב של כפל ביטוחי.

איך להימנע ממצב של כפל ביטוחי

אף אחד לא רוצה לשלם כסף לחינם, יש צורך להיות מודע בדיוק להוצאות הביטוח השונות. עבודה עם סוכן ביטוח פנסיוני ותיק, מקצועי ובעל ידע ייתן לכם אינדיקציה מלאה על סוגי הכיסויים שאתם מבוטחים וכן הבנה מלאה לגבי הכיסויים השונים. ביטוחי החיים והבריאות נועדו לשמור ולהגן על רמת החיים שלכם ולדאוג לעתיד משפחתכם. חסכו לכם כסף רב שנוצר עקב כפל ביטוחי ותכננו את הביטוח המושלם בשבילכם בהתאמה אישית בדיוק לפי צרכיכם ובהתאם לתקציב החודשי המיועד. 

אנחנו ב"שכטר שרוני"  נבצע עבורכם בדיקה מקיפה של תיק הביטוח הקיים, ננטרל כפילויות אם קיימות ונתאים ביחד אתכם את תיק הביטוח לצרכי התא המשפחתי זאת תוך עמידה בתקציב המשפחה.