צרו קשרהתקשרו אלינו

ביטוח תאונות אישיות

 ביטוח תאונות אישיות האם כדאי

ביטוח תאונות אישיות .
ביטוח תאונות אישיות כולל כיסוי למקרה של שברים, כוויות, נכות תמידית וקבועה, אי כושר עבודה חלקי או מלא ומקרי מוות כתוצאה מאירוע פתאומי חד-פעמי ובלתי צפוי שגרם לחבלה גופנית, וכן פיצוי כספי המשולם באופן חד פעמי או כקצבה לתקופה מוגבלת (עפ"י תנאי הפוליסה).
בעוד ביטוח אובדן כושר עבודה נכנס לתוקף לאחר 3 חודשי המתנה שבהם לרוב אין למבוטח הכנסה אחרת, ביטוח תאונות אישיות מאפשר פיצוי כספי מידי ללא צורך בלקיחת הלוואות, שבירת חסכונות או הגדלת המינוס.
יש לקחת בחשבון שפציעה גוררת בעקבותיה גם הוצאות בלתי צפויות נוספות - בשל המוגבלות לעשות חלק מהפעולות שנהגנו לעשות בעצמנו (למשל : נהיגה, בישול), וכן הוצאות נוספות הקשורות לטיפול בפציעה (לדוגמא : פיזיותרפיה, ציוד רפואי הנדרש לתקופת ההחלמה) שירותים אלו עולים כסף רב וביטוח תאונות אישיות עשוי להקל באמצעות הפיצוי הכספי שהוא מעניק. 

יתרונות נוספים: 
חשוב לדעת שהקבלה לביטוח תאונות אישיות אינה מצריכה חיתום רפואי, ולכן גם מבוטחים שבריאותם אינה תקינה יכולים לרכוש את ביטוח תאונות אישיות. כמו כן, הפיצוי המשולם אינו תלוי בפיצוי המתקבל ממקורות אחרים -למשל תגמולים מביטוח לאומי או פוליסות אחרות.
הפרמיה המשולמת עבור הביטוח קבועה, כלומר- אינה משתנה לאורך תקופת הביטוח ואינה עולה עם הגיל, הכיסוי תקף בארץ ובחו"ל - אך אינו מהווה תחליף לביטוח נסיעות לחו"ל. ניתן לרכוש את המוצר בדרגות שונות של סכומי פיצוי.