צרו קשרהתקשרו אלינו

ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי מומלץ

איך בוחרים ביטוח בריאות פרטי ?

בישראל קיים אומנם סל שירותי בריאות בסיסי לכל אזרח במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי, אך לצערנו הסל אינו מעניק הגנה מלאה במקרים של טיפולים וניתוחים מורכבים,
וכן במקרים בהם יש צורך ברכישת תרופות יקרות שאינן בסל.
על אף שקיים כיסוי בסל הבריאות לטיפול שאנחנו נדרשים לו, לרוב ניאלץ להמתין זמן רב לקבלת תור, המתנה שעלולה להיות הרת גורל עבורנו נוסף, לא תמיד נוכל לבחור את הרופא שיהיה אחראי על הטיפול במשאב היקר ביותר לנו - הגוף שלנו ולכן יש צורך לבחור ביטוח בריאות פרטי, ולא סתם ביטוח בריאות פרטי אלא ביטוח בריאות פרטי מורחב.
ביטוח בריאות פרטי מורחב מעניק למבוטח את היכולת להתמודד עם מצבי בריאות קשים כגון ניתוחים מורכבים, טיפולים מיוחדים, השתלות איברים ומחלות קשות המחייבות שימוש בתרופות יקרות אשר לא נמצאות בסל הבריאות ובשב"ן.
ביטוח בריאות פרטי מורחב, מאפשר גם בחירה של רופאים מנתחים ומרדימים ומכסה את כל ההוצאות הנלוות לתקופות הטיפול, ההחלמה ועוד.

 מבנה שוק ביטוחי הבריאות בישראל 

שוק ביטוח הבריאות בישראל מורכב משלושה רבדים :

  • סל בריאות בסיסי לפי חוק ביטוח בריאות ממלכתי.
  • שירותי בריאות נוספים (שב”ן).
  • ביטוח בריאות פרטי בחברת ביטוח.

ביטוח בריאות פרטי מומלץ

רובד ראשון - חוק ביטוח בריאות ממלכתי.

חוק ביטוח בריאות ממלכתי קבע סל שירותי בריאות אחיד לתושבי המדינה. סל זה הנו הרובד הבסיסי של שירותי הבריאות בישראל, וכולל את השירותים הרפואיים והתרופות הניתנים לתושבי ישראל.

רובד שני - השבנ"ים (שירותי בריאות נוספים).

תושבים המעוניינים בשירותים נוספים, שביטוח הבריאות הממלכתי אינו מכסה, יכולים לרכוש אותם בנפרד.
אחת הדרכים העומדות לרכישת שירותים נוספים היא באמצעות שירותי הבריאות הנוספים (שב"ן), שמציעות קופות החולים.
כיסויים אלה, מיטיבים את מצבו של החבר ביחס לזכויותיו בסל הבריאות, אך אין בהם מענה מספק לקטסטרופות רפואיות ו/או למצבים רפואיים בהם נדרשת זמינות באפשרויות בחירה של השירותים הרפואיים. 

רובד שלישי - ביטוח בריאות פרטי.

חברות הביטוח מספקות רובד נוסף לסל הבסיסי ולשב"ן במסגרת ביטוח בריאות פרטי. ביטוחי בריאות פרטי מספק למבוטח מימון לשירותי בריאות שונים ולקטסטרופות רפואיות; מאפשר למבוטח לבחור מנתח ובית חולים בארץ ובחו"ל; מבטיח כיסוי רחב לתרופות שאינן בסל הבריאות וביצוע השתלות בחו"ל. הכיסויים הניתנים בביטוח בריאות פרטי הנם לעתים כיסויים מוספים, שאינם קיימים בקופת חולים, כגון ביטוח סיעודי, כיסויים תחליפיים לאלו שבקופת חולים כגון בחירת מנתח, או כיסויים מרחיבים של הזכויות בקופת החולים.

 חשוב לדעת

רכישת ביטוח בריאות כפרטי כוללת מילוי שאלון רפואי. לכן כדאי וחשוב לרכוש את הביטוח בגיל צעיר, שכן הסבירות להתקבל לביטוח גבוהה יותר, וללא החרגות.
אל תחכו לגיל מבוגר שבו תזדקקו לביטוח, אך לא תוכלו לרכוש אותו...
שוק ביטוחי הבריאות בישראל הינו מורכב ביותר, כך שלצרכן הפשוט אין שום יכולת להבין את ההבדל בין אינספור ביטוחי הבריאות, הסיעוד ושאר הפוליסות והכיסויים.
מכיוון שכך, אנו נתקלים במקרים רבים של לקוחות הרוכשים כפל ביטוחים, או פוליסות שחסרים בהן כיסויים חשובים, מבלי לדעת.
אנו נלווה אתכם ונדאג לרכוש עבורכם חבילת כיסויים ביטוחיים אופטימלית בהתאם לתקציבכם.
כחלק מהשירות, אנו נבחן את מכלול התוכניות הביטוחיות שברשותכם, ונסייע לכם בביטול כפילויות אם ישנן.